REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy hokeiści włączyli się do „Szlachetnej Paczki” (VIDEO HD)

Sanoccy hokeiści włączyli się do „Szlachetnej Paczki” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE.  Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok włączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Mistrzowie Polski po raz drugi uczestniczyli w przedsięwzięciu. W roku ubiegłym zakupili pralkę, w tegorocznej edycji zdecydowali się na pomoc wielodzietnej rodzinie zaspakajając ich podstawowe potrzeby.

Cieszymy się, że możemy pomóc – mówi Tomasz Malasiński, hokeista Ciarko PBS Bank KH Sanok. Dar sanockich zawodników to artykuły spożywcze, chemiczne, ubrania dla dzieci, a także łóżko.  – Najważniejsze jest to, że pomagamy. Chcemy wesprzeć rodziny w trudnej sytuacji materialnej – dodaje Malasiński.

Sanoczanie po raz drugi uczestniczą w akcji. – Postanowiliśmy, że Szlachetna Paczka będzie pewnego rodzaju tradycją w naszym zespole i dlatego bez wahania przyłączyliśmy się do akcji – dodaje Przemysław Odrobny, bramkarz sanockiej drużyny.

Podczas zakupów w sanockim sklepie Kaufland aktualnych Mistrzów Polski reprezentowali: Marcin Kolusz, Wojciech Milan, Bartłomiej Pociecha, Przemysław Odrobny, Tomasz Malasiński oraz rzecznik prasowy klubu Wojciech Pajestka.

Więcej informacji w materiale wideo.

06-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)