Zażyli substancję chemiczną, ledwo uszli z życiem

SANOK. Próba odurzenia specyfikiem o mały włos nie zakończyła się tragedią. Dwaj młodzi mężczyźni zażyli substancję chemiczną zakupioną przez internet. Po zażyciu specyfiku stracili przytomność i trafili na szpitalny oddział ratunkowy.

Dwaj mężczyźni w wieku 21 i 25 lat trafili do szpitala z objawami silnego zatrucia. Jak ustalili sanoccy policjanci, mieszkańcy powiatu sanockiego o godz. 21 byli wraz z kolegą w lokalu gastronomicznym. Podczas picia piwa kolega poczęstował ich substancją chemiczną, która miała ich odurzyć. Po zażyciu specyfiku mężczyźni stracili przytomność. Zostali przewiezieni przez karetkę pogotowia do szpitala w Sanoku. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W tej sprawie komenda Policji w Sanoku prowadzi czynności zmierzające do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia, pochodzenia substancji oraz osoby rozprowadzającej specyfik.

KPP Sanok

Tagi: ,

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."