19-letnia sanoczanka spowodowała kolizję drogową

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. O dużym szczęściu mówić może kierująca BMW X5 oraz czwórka jej pasażerów. Mimo dachowania w rowie, nikomu z nich nic poważnego się nie stało. Policjanci ustalili, że przyczyną kolizji, do jakiej doszło wczoraj po południu w Średniej Wsi, była nadmierna prędkość i źle wykonany manewr wyprzedzania.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 14 w Średniej Wsi. 19-latka z Sanoka, jadąca BMW X5 podczas wyprzedzania nie zachowała należytej ostrożności i straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem. Mimo, że samochód wylądował na dachu w przydrożnym rowie, kierującej ani czwórce jej pasażerów nic się nie stało.


Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zwłaszcza tych dotyczących prędkości! Latem na krętych bieszczadzkich drogach bywa tłoczno, a nadmierna prędkość i nieodpowiedzialne wyprzedzanie może doprowadzić do tragedii!

źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."