21-letni mieszkaniec Leska zatrzymany za posiadanie marihuany

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w policyjnym areszcie młodego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. U 21-letniego mieszkańca Leska znaleziono marihuanę. Teraz odpowie za posiadanie niedozwolonych środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątek około godziny 11 funkcjonariusze patrolowali okolice dworca autobusowego w Lesku. Zauważyli, że na ich widok kilku młodych mężczyzn zaczęło się podejrzanie zachowywać. Przy jednym z nich, 21-letnim mieszkańcu Leska policjanci znaleźli marihuanę oraz samodzielnie wykonaną fajkę służącą do jej palenia.


21-letni mieszkaniec Leska został zatrzymany w policyjnym areszcie celem wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Zostanie przesłuchany i za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP LESKO

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."