24-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował quadem mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu

04-02-2013

SANOK / PODKARPACIE. Podczas rutynowej kontroli drogowej pojazdu typu quad okazało się, że kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości. Ponadto „zapomniał” rejestracji oraz ubezpieczeniu swojego pojazdu. Z uwagi na swoje agresywne zachowanie został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci patrolując miejscowość Łukowe w sobotę około godz. 18. zatrzymali do kontroli drogowej pojazd typu quad, który poruszał się drogą publiczną. Mężczyzna nie był w stanie okazać żadnych dokumentów  twierdząc, że on sam nie posiada uprawnień do kierowanie, a jego quad nigdy nie był zarejestrowany czy też ubezpieczony.

Podczas wykonywania czynności służbowych wobec 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego niepokój funkcjonariuszy budził jego stan trzeźwości. Po zbadaniu mężczyzny alkotestem okazało się, że w organizmie ma ponad 3 promile alkoholu.

W trakcie interwencji 24-latek zachowywał się agresywnie, używał słów wulgarnych i obraźliwych wobec policjantów. Z uwagi na swoje zachowanie został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu aż wytrzeźwieje i złoży zeznania.

źródło: KPP SANOK

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.