32 – latek chcial popełnić samobójstwo. Policjanci zatrzymali go, gdy wchodził do rzeki

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci powstrzymali mężczyznę przed popełnieniem samobójstwa. 32-latek był pijany. Po zbadaniu przez lekarza mężczyzna został opiekuńczo osadzony w policyjnym areszcie.

Policja otrzymała zgłoszenie wczoraj przed godz. 22. Z informacji wynikało, że 42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego martwił się o swojego młodszego brata, gdyż ten zapowiedział, że idzie popełnić samobójstwo. Mężczyzna zdołał przytrzymać swojego brata do czasu przyjazdu policjantów.

Jednak w momencie gdy radiowóz dojeżdżał, 32-latek wyrwał się z uścisku i uciekł za budynek. Funkcjonariusze zastali go w trakcie wchodzenia do pobliskiej rzeczki. Mężczyzna stawiał opór twierdząc, że nie ma po co żyć. Chwycili go za ręce i zaprowadzili do radiowozu. Badanie trzeźwości wskazało wynik ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyznę przewieziono do szpitala, a następnie po badaniu osadzono opiekuńczo w policyjnym areszcie.

źródło: KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."