REKLAMA
REKLAMA

Sprzeczka na przejściu dla pieszych. Atak na kierowcę z pękiem kluczy w ręce

SANOK / PODKARPACIE. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawcy uszkodzenia ciała mężczyzny. Sprawca przy użyciu pęku kluczy wraz z metalowym brelokiem kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego w głowę. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia bądź osób, które mają istotne informacje w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia br. około godz. 16.20 na ul. Krakowskiej w Sanoku. Mężczyzna kierujący skodą zwrócił uwagę pieszym, którzy wtargnęli na jezdnię wprost pod jego samochód. Jeden z upomnianych mężczyzn podszedł do samochodu i kopnął w drzwi. Gdy kierujący wysiadł aby zobaczyć uszkodzenia został kilkakrotnie uderzony w głowę pięścią, w której napastnik trzymał pęk kluczy.  Następnie sprawca oddalił się.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w trakcie tego zdarzenia kierujący jak też piesi zatrzymywali się aby sprawdzić co się dzieje. Niektórzy nawet dokumentowali sytuację nagrywając filmy i robiąc zdjęcia telefonami komórkowymi.

Policja apeluje do świadków  tego zdarzenia, osób ktore rejestrowały zdarzenie telefonami komórkowymi lub osób, które posiadają istotne informacje w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 408 lub tel. alarmowy 997.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

11-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)