Chciał popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli go w lesie

07-08-2013

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci poszukiwali mężczyzny, który wieczorem wyszedł z domu informując najbliższych, że zamierza odebrać sobie życie.  Poszukiwania trwały kilka godzin. Przed godz. 23. funkcjonariusze odnaleźli zaginionego. Mężczyznę przekazano pod opiekę lekarzy.

 

Wczoraj mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił Policję, że spokrewniony z nim 36-letni mężczyzna o godz. 19 wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Przeczesując pobliskie zabudowania i lokale nikogo nie znaleziono. Dopiero poszukiwania prowadzone w rejonie  lasu w miejscowości Zarszyn przyniosły efekt. Policjanci około godz. 22.40 zauważyli osobę, która na widok funkcjonariusza z psem służbowym rozpoczęła ucieczkę. Po zatrzymaniu okazało się, że jest to poszukiwany mieszkaniec powiatu sanockiego.

Mężczyzna został zbadany alkomatem. Urządzenie wykazało, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 36-latek został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

źródło: KPP Sanok

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.