Zmiany na parkingu wielopoziomym. W nocy będzie można parkować! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Od 18 lipca mieszkańcy Sanoka mogą bezpłatnie korzystać z parkingu wielopoziomowego, na którym z dnia na dzień można zaobserwować co raz większy ruch samochodów. Sanoczanie mają wiele uwag co do funkcjonowanie obiektu, do których odniósł się jego zarządca.

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarski Mieszkaniowej rozważa wprowadzenie na obiekcie nowej organizacji ruchu. Jednak wymagana jest przebudowa wjazdu do obiektu. Wówczas powstałby oddzielny wjazd i wyjazd, co mogłoby poprawić bezpieczeństwo na terenie parkingu.

Od 1 sierpnia zarządca wprowadza usługę nocnego parkowanie, z której będą mogli skorzystać np. mieszkańcy śródmieścia pozostawiając w godzinach od 18.00 do 22.00 samochód, odbierając go wczesnych godzinach rannych. Koszt takiej usługi w sierpniu wyniesie najprawdopodobniej 50 złotych. Również od nowego miesiąca opłata parkingowa za 1 godzinę parkingowa będzie kosztować „złotówkę”.

Więcej informacji w materiale filmowym.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."