Dwie osoby ranne w zderzeniu trzech pojazdów

21-05-2013

HUMNISKA / PODKARPACIE. W Humniskach na drodze wojewódzkiej nr 886 między Brzozowem a Sanokiem, doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Ranne zostały dwie osoby. Policja apeluje o ostrożność.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (19 maja), około godz. 15 w Humniskach. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 19-letni kierowca volkswagena jadący w kierunku Grabownicy Starzeńskiej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył fiata, którego kierujący oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. W wyniku tego zderzenia fiat został zepchnięty na drugi pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. Funkcjonariusze przebadali kierowców na alkomacie. Wszyscy byli trzeźwi.


W wyniku tego zdarzenia ucierpiała kierująca oplem i pasażerka fiata. Obrażenia jakich doznały kobiety na szczęście okazały się niegroźne.

Ponad trzy godziny na miejscu zdarzenia pracowali brzozowscy policjanci. Droga wojewódzka nr 886 między Brzozowem a Sanokiem przez blisko godzinę była całkowicie zablokowana, później ruchem kierowali funkcjonariusze. Sprawca zdarzenia, 19-letni kierowca volkswagena, został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP Brzozów

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.