Dziś sesja sejmiku województwa. Zobacz porządek obrad

RZESZÓW / PODKARPACIE. 36. sesja Sejmiku Województwa Podkarpackiego odbędzie się w dniu 16 lipca 2013 roku, (wtorek) o godzinie 14:00 w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.

Porządek obrad przewiduje:
1. Otwarcie sesji.
2. Pierwsze czytanie projektu uchwały w sprawie aktualizacji Strategii rozwoju województwa podkarpackiego na lata 2007 – 2020.
3. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji Pana Edwarda Brzostowskiego z funkcji Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji Pani Teresy Kubas-Hul z funkcji Przewodniczącej Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
6. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji Pana Janusza Koniecznego z funkcji Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji Pana Dariusza Sobieraja z funkcji Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
10. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości na rzecz Uniwersytetu Rzeszowskiego.
12. Interpelacje i zapytania radnych.
13. Wnioski i oświadczenia radnych.
14. Zamknięcie sesji.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."