Funkcjonariusze Straży Miejskiej zatrzymali włamywacza na gorącym uczynku

07-02-2013

SANOK / PODKARPACIE. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy chciał wejść do lokalu gastronomicznego w Sanoku. Nie zdążył jednak osiągnąć zamiaru, gdyż na miejscu pojawili się funkcjonariusze Straży Miejskiej i ujęli sprawcę. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie włamanie do sklepu

przy ul. Kiczury w Sanoku.

W poniedziałek kilkanaście minut po godz. 22. funkcjonariusze sanockiej Straży Miejskiej poinformowali Policję o ujęciu mężczyzny, który usiłował się włamać do lokalu gastronomicznego w Sanoku przy ul. Rynek. Na miejscu policjanci ustalili, że sprawca, 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego był w trakcie pokonywania zabezpieczeń technicznych, gdy nadjechali strażnicy. Funkcjonariusze Policji przejęli włamywacza i zbadali stan trzeźwości mężczyzny.  Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. 21-latek został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Mężczyzna wczoraj został przesłuchany, przedstawiono mu dwa zarzuty. Oprócz usiłowania kradzieży z włamaniem funkcjonariusze udowodnili mu dokonanie pod koniec stycznia br. włamania do sklepu przy ul. Kiczury w Sanoku, gdzie właściciel straty oszacował na kwotę 930 zł.

Za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

INWEST PROFIL DRIM

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.