Groźna kolizja w Przysietnicy. Trzy osoby ranne (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i chwilowa nieuwaga kierowcy były przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Przysietnicy. Kierujący volkswagenem 19-latek najechał na tył zaparkowanego audi.

Po zderzeniu się dwóch aut, kierowca i dwoje pasażerów volkswagena zostali ranni. Na szczęście ich obrażenia nie są poważne.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielę, kilka minut przed godz. 14 w Przysietnicy. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 19-latek kierujący volkswagenem, najechał na tył zaparkowanego Audi. W następstwie tego zdarzenia, ranne zostały trzy osoby, mężczyzna kierujący volkswagenem i jego dwoje pasażerów. Obrażenia uczestników to ogólne potłuczenia, które nie stanowią zagrożenia dla ich zdrowia. Kierowca był trzeźwy. Spowodowana przez 19-latniego mieszkańca Przysietnicy kolizja zakończyła się mandatem karnym.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kodeks wykroczeń przewiduje karę grzywny. Pamiętajmy, że można za to również stracić prawo jazdy.

Policja apeluje! Dobre warunki drogowe niejednokrotnie kuszą kierowców do tego by mocniej nacisnąć na pedał gazu. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą – „spieszmy się powoli”.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."