Jechał rowerem, choć miał sądowy zakaz. Był pijany

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. 53-letni rowerzysta, który został zatrzymany do kontroli drogowej pił wcześniej alkohol. Okazało się też, że jadąc rowerem złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna za ten czyn odpowie przed sądem.

Wczoraj policjanci sanockiej drogówki, tuż po godzinie 14, w miejscowości Jaćmierz gmina Zarszyn, zauważyli rowerzystę, którego sposób jazdy wskazywał, że może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Kontrola drogowa potwierdziła podejrzenia. 53-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Zarszyn, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Większym zaskoczeniem dla interweniujących policjantów, okazało się, że ów rowerzysta posiada aktualny sądowy zakaz kierowania pojazdami, w tym także rowerami, który obowiązuje do czerwca bieżącego roku. Mężczyzna ten w 2011 roku popełnił podobne przestępstwo.

Jest to kolejny przypadek naruszenia zakazu sądowego, jaki został ujawniony przez sanockich policjantów.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."