Krzyczał, że ją zabije

SANOK / PODKARPACIE. 50-letni mężczyzna groził pozbawieniem życia opiekunce, która wykonywała swoje obowiązki zawodowe wobec podopiecznej. Wystraszona kobieta zwróciła się do sanockich policjantów o pomoc. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

We wtorek 30-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła policjantów, że podczas wykonywania swoich obowiązków wobec podopiecznej w Sanoku przy ul. Korczaka będący w pobliżu mężczyzna kierował pod jej adresem groźby pozbawienia życia. Wypowiadane przez 50-letniego mężczyznę słowa wzbudziły obawę opiekunki, że zostaną spełnione. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci zatrzymali sprawcę, który następnie został osadzony do czasu złożenia wyjaśnień w tej sprawie. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut.

Wczoraj na wniosek Policji zostało wydane postanowienie o zastosowaniu wobec 50-latka dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem, grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."