MIEDZYBRODZIE: Pijani spali w samochodzie blokując drogę

Policjanci z Sanoka interweniowali wczoraj rano w związku z tamowaniem ruchu. Na drodze w Międzybrodziu zastali samochód osobowy postawiony w poprzek jezdni, a w nim dwóch śpiących mężczyzn. Okazało się, że są nietrzeźwi.

Wczoraj około godz. 5.30 z polecenia dyżurnego policjanci udali się do miejscowości Międzybrodzie. Zgłoszenie dotyczyło utrudniania ruchu przez pozostawiony na drodze samochód. Na miejscu funkcjonariusze zastali pojazd marki Alfa Romeo, który zaparkowany był w poprzek drogi. Wewnątrz samochodu znajdowali się dwaj śpiący mężczyźni. Po przebudzeniu, jeden z nich, siedzący w fotelu kierowcy powiedział, że zabrakło im paliwa i dlatego auto stoi w taki sposób. Dodał jeszcze, że to nie on kierował, tylko kolega, który pojechał innym samochodem po paliwo.

Obydwaj mężczyźni zostali przebadani na alkomacie. 21-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu, natomiast 27-latek niemal 2 promile. Pobrano jeszcze od nich krew do badań, po czym osadzono ich w areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."