REKLAMA
REKLAMA

Darmowa energia – nowy standard oszczędzania!

W ciągu zaledwie 15 minut Słońce dostarcza do Ziemi tyle energii, ile nasza planeta zużywa przez cały rok. Odpowiednio dobrane kolektory wykorzystujące energię promieniowania słonecznego mogą skutecznie wspomóc domowy system grzewczy.

Aby chronić nasze środowisko konieczne jest zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Oznacza to rezygnację – przynajmniej częściową – z tradycyjnych paliw kopalnych na rzecz odnawialnych źródeł energii. Dzięki urządzeniom solarnym realne stało się wykorzystanie promieniowania słonecznego w życiu codziennym.

 

 

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisał z niektórymi bankami umowę, uruchamiającą program dopłat do kredytów bankowych na zakup i montaż kolektorów słonecznych. Firma Solartime od lat współpracując z bankami spółdzielczymi pomaga swoim klientom w otrzymaniu kredytu. Dzięki tej wieloletniej współpracy Solartime załatwia wszystkie formalności związane z otrzymaniem kredytu z dotacją a klient w banku stawia się tylko raz- by podpisać umowę kredytową.

„Dzięki tym dopłatom koszt instalacji kolektorów może zwrócić się już po 2-3 latach”- stwierdza prezes firmy Paweł Mierzwa.

Dzięki kolektorom mniej zapłacimy za ciepłą wodę – latem przy dużym nasłonecznieniu nawet wcale – a także ograniczymy koszty ogrzewania zimą. Same kolektory to jednak nie wszystko: wytworzone ciepło trzeba zmagazynować, aby zwiększyć wydajność instalacji.

 

Odpowiedzią na rosnący popyt w tym segmencie rynku jest firma Solar – System z Sanoka, Autoryzowany Partner regionalnego producenta kolektorów słonecznych, firmy Solartime z Miłocina k. Rzeszowa. Producent kolektorów słonecznych płaskich i próżniowych oferuje także całe zestawy solarne oraz ogniwa fotowoltaiczne wytwarzające prąd elektryczny. Ta młoda, prężnie rozwijająca się firma wyspecjalizowała się w projektowaniu oraz montażu instalacji solarnych dla budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych. Dostarcza rozwiązania i produkty wysokiej jakości renomowanych producentów – głównie niemieckich.

Dodatkowo Solartime projektuje uniwersalne podgrzewacze akumulacyjne do gromadzenia energii cieplnej. Pozwala to wykorzystać energię wtedy, kiedy jej potrzebujemy, a nie tylko wtedy, gdy po prostu jest. „Gwarantujemy profesjonalną obsługę przez wyspecjalizowaną kadrę, ponieważ jedynie solidna konstrukcja kolektorów, odpowiedni dobór zestawu urządzeń kontrolnych, transferu i magazynowania energii gwarantuje efektywną pracę całych zestawów, dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych w naszej strefie klimatycznej” – mówi Paweł Mierzwa, prezes zarządu Solartime Sp. z o.o. – „Co więcej, dla klienta końcowego zwrot z inwestycji może nastąpić już po 5 latach. Przy rosnących kosztach energii ten okres może być nawet krótszy. Po takim czasie mamy już darmową energię o minimalnych kosztach eksploatacyjnych, bowiem słońce nie wystawia rachunków” – dodaje.

W zestawach solarnych produkowanych przez Solartime stosowane są materiały gwarantujące bezpieczną i stabilną pracę, jednocześnie utrzymujące wysoki stopień absorpcji pozyskiwanej energii zgodnie z normami PN i EN. Szacowana trwałość kolektorów obliczona jest na około 30 lat przy 10-letniej gwarancji!

 

W trosce o obecnych i przyszłych klientów Spółka wprowadziła usługę 24-godzinnego

serwisu. Strategią rozwoju firmy jest budowanie współpracy z silnymi partnerami. Wpływa to na komfort i poczucie bezpieczeństwa klientów firmy.

„Kolektory słoneczne to biznes z przyszłością, który niesie za sobą minimalne ryzyko, gdyż kryzys tej branży nie dotyczy. Posiadając zasięg ogólnopolski, oferujemy współpracę zainteresowanym firmom instalatorskim, zwłaszcza że budujemy sieć dealerów we wszystkich większych miastach w Polsce. Szukamy przedsiębiorstw, które wprowadziłyby do swojej oferty kolektory słoneczne i fotoogniwa. Zainteresowanym gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz szereg profesjonalnych szkoleń. Energia odnawialna to przyszłość – więc nie sposób w nią nie inwestować” – podkreśla Paweł Mierzwa.

 

Spółka może pochwalić się złotym medalem z Międzynarodowych Targów Budowlanych w Rzeszowie, zdobytym za nowej generacji kolektor próżniowy P10 DE. W tym roku pretenduje także do tytułu EKO JAKOŚĆ ROKU 2010 w największym projakościowym konkursie w Polsce.

 

 

Zapraszamy wszystkie osoby do skorzystania

z bezpłatnych konsultacji.

13 46 46 120, 515 155 900

www.solartime.pl

 

 

 

 

Sanok, ul. Rymanowska 52

02-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook