Najpierw obrażali barmanki, następnie swoją agresję skierowali na policjantów

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Ustrzyki Dolne, którzy awanturowali się w jednym z lokali. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem za znieważenie funkcjonariuszy Policji, naruszenie nietykalności i wywieranie wpływu na czynności urzędowe.

W niedzielną noc w jednym z ustrzyckich lokali dwaj mężczyźni najpierw obrażali barmanki, potem zaatakowali menadżera lokalu i zaczęli dewastować bar, po czym swoją agresję skierowali wobec wezwanych na miejsce policjantów. Policjanci byli zmuszeni użyć środków przymusu bezpośredniego wobec agresywnych mężczyzn, gdyż nie podporządkowywali się oni wezwaniom funkcjonariuszy. Pijani awanturnicy zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Dopiero wczoraj po południu policjanci wydziału kryminalnego mogli przeprowadzić z nimi czynności służbowe i przedstawili zarzuty znieważenia funkcjonariuszy, naruszenia ich nietykalności i wywierania wpływu na czynności urzędowe.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny ustrzyckiej komendy Policji. Obaj mężczyźni za swoje naganne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Ustrzyki Dolne
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."