REKLAMA
REKLAMA

Samorządowe laury dla burmistrza Zagórza!

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W sobotę 25 maja podczas uroczystej gali zorganizowanej przez redakcję tygodnika „Nowe Podkarpacie” oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie uhonorowano najlepszych samorządowców na Podkarpaciu w 2012 roku.

Decyzją członków kapituły konkursowej, burmistrz Zagórza Ernest Nowak został uznany najlepszym burmistrzem w województwie podkarpackim w 2012 r. W kategorii miast i gmin do 35 tys. mieszkańców oprócz gospodarza zagórskiej gminy do prestiżowej nagrody nominowani byli włodarze: Kolbuszowej, Leska, Radomyśla Wielkiego oraz Ustrzyk Dolnych.

Pod nieobecność burmistrza Zagórza, który przewodniczył delegacji Gminy Zagórz odbywającej wizytę studyjną w partnerskiej gminie Villars-sur-Glâne (Szwajcaria), okolicznościową statuetkę, dyplom oraz gratulacje z rąk organizatorów plebiscytu odebrali: Jan Różycki – przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu, Czesław Łuc – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu oraz Łukasz Woźniczak – sekretarz Gminy Zagórz.

Podkarpacką Nagrodą Samorządową już od 13 lat, co roku honorowani są ci podkarpaccy samorządowcy, którzy w swej działalności na rzecz lokalnych społeczności wykazują się największą aktywnością i skutecznością.

materiał nadesłany

04-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)