Niebezpieczna zabawa na traktorze. 10-letnia dziewczynka spadła z ciągnika

SANOK / PODKARPACIE. 10-letnia dziewczynka podczas zabawy spadła z ciągnika. Dziecko z podejrzeniem urazu miednicy zostało przewiezione do szpitala w Rzeszowie. Policja apeluje do rodziców o wzmożenie nadzoru nad swoimi dziećmi.

Do zdarzenia doszło wczoraj kwadrans po godz. 17. w miejscowości Sanoczek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 10-latka bawiąca się na stojącym na posesji traktorze upadła na ziemię. Dziewczynka doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie.

Policja apeluje do rodziców o sprawowanie właściwej opieki nad swoimi dziećmi. Należy pamiętać, że niektóre sprzęty, w szczególności rolnicze, nie nadają się do zabawy. Szczególnym nadzorem należy objąć pociechy jeżdżące rowerami lub bawiące się niedaleko jezdni. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby zaistniał wypadek niosący ze sobą poważne konsekwencje zarówno zdrowotne jak i prawne, dla opiekunów.

 

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."