Odpowiedzą za włamanie. Grozi im 10 lat więzienia

SANOK / PODKARPACIE. Dwóch sprawców włamało się do lokalu gastronomicznego. Mężczyźni ukradli napoje oraz alkohol i uciekli przed przyjazdem Policji. W wyniku prowadzonych czynności sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Za włamanie będą odpowiadać przed sądem.

 

Włamanie do lokalu przy ul. Mickiewicza w Sanoku miało miejsce 26 lipca br. około godz. 2 w nocy. Sprawcy po wybiciu szyb weszli do środka i ukradli pieniądze oraz alkohol i napoje, łącznej wartości około 2000 zł. Włączony alarm sprawił, że mężczyźni uciekli przed przyjazdem Policji.

Patrolując okolicę w poszukiwaniu włamywaczy policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Sanoka, który posiadał przy sobie część skradzionego mienia.

Policjanci wykonując czynności w tej sprawie ustalili, że drugim sprawcą był również 27-letni mieszkaniec Sanoka. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty włamania,  przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności do lat 10

źródło: KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."