Pijani stwarzali zagrożenie w ruchu drogowym

07-06-2013

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencję wobec mężczyzn, którzy stwarzali zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Okazało się, że byli pijani. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Wczoraj sanoccy policjanci podejmowali trzy interwencje wobec mężczyzn, którzy w stanie nietrzeźwości stwarzali zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a stan w jakim się znajdowali był zagrożeniem dla ich życia.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło mężczyzny, który w stanie upojenia alkoholowego leżał na ul. Poprzecznej w Sanoku. Okazał się nim 45-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Druga interwencja podjęta została wobec osoby w stanie nietrzeźwości, stwarzającej zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ul. Krakowskiej w Sanoku. Tym razem był to 47-letni mieszkaniec Sanoka.

Kolejna interwencja miała miejsce w Zahutyniu. Policjanci patrolując teren zauważyli, że pojazdy jadące przed nimi zwalniają i omijają jakąś przeszkodę. Powodem takiej sytuacji był mężczyzna pod widocznym działaniem alkoholu, który wchodził na jezdnię próbując zatrzymywać nadjeżdżające pojazdy. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Sanoka.

W związku z tym, że wszyscy znajdowali się w sytuacji zagrażającej ich zdrowiu i życiu oraz stwarzali zagrożenie w ruchu drogowym zostali doprowadzeni do policyjnego aresztu w celu wytrzeźwienia.

Źródło : KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.