REKLAMA
REKLAMA

Pijana 20 – latka pobiła matkę i jej konkubenta pogrzebaczem

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej komendy postawili cztery zarzuty 20-letniej kobiecie, która pobiła swoja matkę i jej konkubenta. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w Ustrzykach Dolnych policjanci zostali wezwani na interwencję po tym, jak pijana 20-letnia kobieta uderzyła pogrzebaczem swoją 43-letnią matkę. Konkubent matki próbując uchronić ją przed ciosem, także został uderzony. Obojgu rannym osobom została udzielona pomoc medyczna, natomiast awanturująca się 20-latka została zatrzymana do wytrzeźwienia.

Wczoraj po południu, kiedy 20-latka wytrzeźwiała, przedstawiono jej zarzuty o narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz o groźby pozbawienia życia kierowane wobec matki i jej konkubenta. Za te czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

07-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)