Pijany kierowca uciekał przed policjantami

Policjanci widząc kierującego, który popełnia wykroczenia drogowe dali mu znak aby się zatrzymał. Mężczyzna jednak zamiast wykonywać polecenia przyspieszył i rozpoczął ucieczkę. Został zatrzymany w następnej miejscowości. Okazało się, że jest pijany.

Sanoccy policjanci podczas wczorajszej służby pełnionej w miejscowości Besko około godz. 18.50 zauważyli kierującego samochodem marki Opel, który jadąc w kierunku Sanoka przekroczył dopuszczalną prędkość oraz wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

Funkcjonariusze dali sygnał aby kierowca się zatrzymał pojazd, jednak nie wykonał polecenia policjanta i rozpoczął ucieczkę. W wyniku policyjnego pościgu został zatrzymany w miejscowości Zarszyn.

Kierującym okazał się 38-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że ma w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu.

Za łamanie przepisów prawa 38-latek będzie odpowiadał przed sądem.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."