REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowa jesień w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. Na chwilę relaksu zaprasza imprezowa jesień w Bieszczadach i w Sanoku! Kino za rogiem, spotkanie z Iloną Adamską oraz III Spotkanie Beskidzkie, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


18 października 2013 (piątek)

,,O północy w Paryżu” oraz wiele innych filmów w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na projekcje filmów, które emitowane będą w ramach imprez: Watch Docs oraz Kina za Rogiem.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Dzień Patrona powiatu brzozowskiego

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W kolejną rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszko, powiat brzozowski zaprasza na obchody związane z Dniem Patrona.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej zaprasza na koncert

CISNA / PODKARPACIE. Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej zaprasza na koncert: „Megitza & Andreas Kapsalis”  Megitza, finalistka programu Must Be The Music, wokalistka i kontrabasistka rodem z Podhala.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Ona w jego oczach. O kobietach w sanockiej bibliotece

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy piątek, 18 października, w Miejskiej Bibliotece w Sanoku, zagości Ilona Adamska – pochodząca z Sanoka modelka i dziennikarka.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Wystawa na 140 urodziny Towarzystwa Tatrzańskiego

SANOK / PODKARPACIE. W tym roku mija dokładnie 140 lat od chwili, kiedy to miłośnicy gór powołali do życia pierwszą na terenie naszego kraju organizację turystyczną – Towarzystwo Tatrzańskie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


19 października 2013 (sobota)

Kino SDK: W imię…

SANOK / PODKARPACIE. Przyjaźń z miejscowym outsiderem stanie się dla księdza Adama powodem do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi uciekł w stan duchowny. Zobacz dalsze losy księdza w SDK.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

SANOK / PODKARPACIE. Budowlańcy znajdują w ruinach przedwojennej kamienicy pamiętnik z czasów Powstania Warszawskiego, w którym opisane zostały pierwsze dni dramatycznej walki o Warszawę. To pierwszy film fabularny mówiący o Powstaniu Warszawskim.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

III Spotkanie Beskidzkie w Rudawce Rymanowskiej

RUDAWKA RYMANOWSKA / PODKARPACIE. Kolejna, bo już III edycja Spotkań Beskidzkich odbędzie się już w sobotę. Do Ośrodka Wczasów Zdrowotnych w Rudawce Rymanowskiej zapraszają organizatorzy na godzinę 16.30.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

TSV Mansard Sanok zagra z Contimax MOSiR Bochnia

SANOK / PODKARPACIE. Sportowych emocji już w najbliższą sobotę dostarczą nam siatkarze z TSV Mansard Sanok. Start o godz. 18.00.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


20 października 2013 (niedziela)


Trześniowskie wesele

HACZÓW / PODKARPACIE. Zespół Obrzędowy TRZEŚNIOWIANIE oraz Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie zapraszają na wieczór z muzyką i tańcem pod nazwą ,,Trześniowskie Wesele”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

18-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)