REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowa jesień w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. Na chwilę relaksu zaprasza imprezowa jesień w Bieszczadach i w Sanoku! Kino za rogiem, spotkanie z Iloną Adamską oraz III Spotkanie Beskidzkie, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


18 października 2013 (piątek)

,,O północy w Paryżu” oraz wiele innych filmów w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na projekcje filmów, które emitowane będą w ramach imprez: Watch Docs oraz Kina za Rogiem.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Dzień Patrona powiatu brzozowskiego

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W kolejną rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszko, powiat brzozowski zaprasza na obchody związane z Dniem Patrona.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej zaprasza na koncert

CISNA / PODKARPACIE. Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej zaprasza na koncert: „Megitza & Andreas Kapsalis”  Megitza, finalistka programu Must Be The Music, wokalistka i kontrabasistka rodem z Podhala.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Ona w jego oczach. O kobietach w sanockiej bibliotece

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy piątek, 18 października, w Miejskiej Bibliotece w Sanoku, zagości Ilona Adamska – pochodząca z Sanoka modelka i dziennikarka.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Wystawa na 140 urodziny Towarzystwa Tatrzańskiego

SANOK / PODKARPACIE. W tym roku mija dokładnie 140 lat od chwili, kiedy to miłośnicy gór powołali do życia pierwszą na terenie naszego kraju organizację turystyczną – Towarzystwo Tatrzańskie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


19 października 2013 (sobota)

Kino SDK: W imię…

SANOK / PODKARPACIE. Przyjaźń z miejscowym outsiderem stanie się dla księdza Adama powodem do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi uciekł w stan duchowny. Zobacz dalsze losy księdza w SDK.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

SANOK / PODKARPACIE. Budowlańcy znajdują w ruinach przedwojennej kamienicy pamiętnik z czasów Powstania Warszawskiego, w którym opisane zostały pierwsze dni dramatycznej walki o Warszawę. To pierwszy film fabularny mówiący o Powstaniu Warszawskim.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

III Spotkanie Beskidzkie w Rudawce Rymanowskiej

RUDAWKA RYMANOWSKA / PODKARPACIE. Kolejna, bo już III edycja Spotkań Beskidzkich odbędzie się już w sobotę. Do Ośrodka Wczasów Zdrowotnych w Rudawce Rymanowskiej zapraszają organizatorzy na godzinę 16.30.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

TSV Mansard Sanok zagra z Contimax MOSiR Bochnia

SANOK / PODKARPACIE. Sportowych emocji już w najbliższą sobotę dostarczą nam siatkarze z TSV Mansard Sanok. Start o godz. 18.00.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


20 października 2013 (niedziela)


Trześniowskie wesele

HACZÓW / PODKARPACIE. Zespół Obrzędowy TRZEŚNIOWIANIE oraz Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie zapraszają na wieczór z muzyką i tańcem pod nazwą ,,Trześniowskie Wesele”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

18-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)