Po pijanemu spowodował pożar domu

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. 66-letni mieszkaniec Bezmiechowej Górnej z obrażeniami ciała trafił do leskiego szpitala po tym, jak spowodował pożar swojego domu. Mężczyzna stwierdził, że nie domknął drzwiczek w piecu centralnego ogrzewania, co było prawdopodobną przyczyną pożaru. Przyznał też, że wcześniej sam wypił pół litra wódki.

Policjanci na miejsce pożaru zostali wezwani wczoraj, około godz. 20.30. Trwała tam już akcja gaśnicza prowadzona przez strażaków z Leska. Mieszkający samotnie 66-letni mężczyzna posiadał na twarzy i dłoniach widoczne oparzenia, dlatego policjanci wezwali pogotowie ratunkowe, którego załoga zabrała poszkodowanego do szpitala.

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru. Prawdopodobnie spowodował go sam właściciel. Mężczyzna przyznał się, że był pijany, gdyż wczorajszego wieczoru sam wypił pół litra wódki. Przypuszczalnie nie domknął drzwiczek pieca centralnego ogrzewania, od którego szybko zajęły się wyłożone drewnianą boazerią ściany domu.

KPP Lesko
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."