REKLAMA
REKLAMA

Czekają pieniądze i notebook

SANOK / PODKARPACIE. Pieniądze oraz notebook jest w posiadaniu sanockiej Policji. Od kilku miesięcy nikt nie zgłosił się na komendę po ich odbiór. Pieniądze znaleziono 20 października 2012 około godz. 16. w Sanoku na ul. Królowej Bony. Z kolei notebook znaleziono pod koniec ubiegłego roku w markecie Kaufland.

Znaleziono pieniądze
Policja jest w posiadaniu pieniędzy, które przypadkowo znalazła mieszkanka powiatu sanockiego. Kobieta przekazała banknoty Policji, gdyż nie odnalazła właściciela zguby. Osoba, która utraciła pieniądze po raz kolejny proszona jest o kontakt.

Pieniądze zostały znalezione w dniu 20 października około godz. 16. w Sanoku na ul. Królowej Bony, w okolicy sklepu. Kobieta, która znalazła pieniądze usiłowała odnaleźć właściciela jednak, gdy jej się nie udało przekazał banknoty Policji z prośbą o pomoc.

Osoba, która zgubiła pieniądze proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3 lub pod numerem telefonu 13 46 57 430, bądź 997.


Policja szuka właściciela notebooka
Osoba, która końcem ubiegłego roku w markecie Kaufland w Sanoku  pozostawiła lub zgubiła notebook proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku.

Notebook znaleziono na terenie marketu Kaufland w Sanoku. Sprzęt  marki Toshiba został zabezpieczony przez policjantów do czasu znalezienia właściciela.

Policja zwraca się z prośbą do właściciela notebooka o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, pok. 30 lub pod nr telefonu (13) 46 57 430.

19-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)