Podejrzani o kradzieże i włamania. Znaleziono przy nich narkotyki oraz amunicję

25-03-2013

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu policjanci ustrzyckiej komendy przedstawili zarzuty dokonania szeregu włamań i kradzieży pięciu mężczyznom w wieku od 17 do 32 lat. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a podczas przeszukań u zatrzymanych ujawnili także amunicję i narkotyki.

Działania operacyjne policjantów Wydziału Kryminalnego ustrzyckiej Komendy Policji trwały od 13 marca br. Zakończyły się zatrzymaniem pięciu mężczyzn w wieku od 17 do 32 lat podejrzanych o dokonanie szeregu włamań i kradzieży na terenie powiatu bieszczadzkiego i leskiego.

W trakcie przeszukań w mieszkaniach zatrzymanych osób funkcjonariusze odnaleźli nielegalnie posiadaną amunicję, papierosy bez polskich znaków akcyzy, meble, kosiarki oraz narkotyki. W toku dalszych działań operacyjnych policjantów u kolejnych zatrzymanych osób ujawniono i zabezpieczono 55 tabletek ekstazy oraz blisko 9 gramów amfetaminy. Zebrany w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanym mężczyznom zarzutów m.in. kradzieży, kradzieży z włamaniem, paserstwa, posiadania i handlu narkotykami.

Wszyscy podejrzani zostali objęci środkami zapobiegawczymi w postaci dozoru policyjnego oraz poręczeniem majątkowym na łączną kwotę 22 tys. złotych.

KPP Ustrzyki Dolne

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.