Policja poszukuje świadków wypadku na ulicy Krakowskiej

SANOK / PODKARPACIE. Policja apeluje do mieszkańców powiatu sanockiego, którzy byli świadkami lub posiadają informacje w sprawie wypadku do jakiego doszło w ubiegłym tygodniu na ul. Krakowskiej w Sanoku aby kontaktowały się z Policją.

Do zdarzenia doszło w środę 11 września br. około godz. 10.30 na ul. Krakowskiej w Sanoku, w rejonie przejścia dla pieszych, które znajduje się  na wysokości stacji PKP oraz przystanków autobusowych rozmieszczonych po obu stronach ulicy.

Z ustaleń wynika, że 75-letnia mieszkanka powiatu sanockiego stojąc przed przejściem dla pieszych i widząc, że zatrzymał jej się samochód jadący pasem zewnętrznym weszła na jezdnię. Przechodząc na drugą stronę ulicy została  potrącona przez samochód jadący pasem wewnętrznym. Kierowca tego pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia.  W wyniku uderzenia i upadku na jezdnię kobieta doznała obrażeń.

Niestety pokrzywdzona nie jest w stanie podać informacji na temat dokładnego przebiegu zdarzenia oraz  samochodu sprawcy. Dlatego też Policja apeluje do osób, które były świadkami tej sytuacji, bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 408.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."