REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Uwaga kierowcy! Czekają Was kolejne utrudnienia

SANOK / PODKARPACIE. Starosta Sanocki oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informują o utrudnieniach w ruchu drogowym na terenie naszego miasta. Zamknięty zostanie most olchowiecki oraz centrum miasta.

 

Starosta Sanocki Sebastian Niżnik informuje w związku z trwającymi robotami budowlanymi na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa infrastruktury drogowej w ciągu dróg powiatowych nr 2241R ul. Rymanowska, nr 2233R ul. Kościuszki oraz nr 2252R ul. Jagiellońska w Sanoku” w tym tygodniu nastąpi okresowe zamknięciu dla ruchu pojazdów ulic Kościuszki na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do budynku Poczty oraz ulicy Rymanowskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Słowackiego do skrzyżowania z ul. Matejki z wyłączeniem autobusów komunikacji miejskiej – do odwołania.

Uczestnicy ruchu proszeni są o przestrzeganie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.


Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie informuje, że od północy z piątku na sobotę (20/21 września) do godziny 15:00 w niedzielę (22 września) most przez rzekę San w Sanoku (DK 28) zostanie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów ze względu na wykonanie betonowania płyty pomostu.

Pojazdy zostaną skierowane na tymczasowe objazdy, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Objazd dotyczy pojazdów o masie całkowitej do 15t. Związane jest to z dopuszczalną nośnością jednego z obiektów na trasie sugerowanego objazdu (m. Wojtkowa).

Kierowcy jadący od strony Sanoka kierowani będą na DK84 przez Zagórz, Lesko, Ustrzyki Dolne do Krościenka, a następnie na DW 890 do Kuźminy.

Z kolei kierowcy jadący od strony Przemyśla będą w m. Kuźmina kierowani na DW 890 przez Wojtkową do Krościenka, a następnie na DK84 przez Ustrzyki Dolne, Lesko, Zagórz do Sanoka.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie prosi wszystkich użytkowników dróg o wyrozumiałość, ostrożność i stosowanie się do ustawionego oznakowania.

19-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)