Policjanci zatrzymali 22-latka poszukiwanego listem gończym

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych zatrzymali poszukiwanego za udział w bójce i kradzieże z włamaniami. Listy gończe za 22-letnim Przemysławem M. wydał Sąd Rejonowy w Lesku.

Zatrzymany mężczyzna blisko rok ukrywał się przed policjantami. Wczoraj wieczorem w wyniku policyjnych czynności ustrzyccy dzielnicowy uzyskali informację, że poszukiwany Przemysław M. przebywa w miejscu zamieszkania. Po godzinie dwudziestej policjanci Wydziału Prewencji zapukali do mieszkania rodziny poszukiwanego. Mężczyzna nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Wstępnie wyjaśnił, że ukrywał się przed organami ścigania poza granicami kraju, przebywał w Niemczech.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przetransportowany do Aresztu Śledczego w Sanoku. Kolejnych 5 mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."