Ponad 300 ofert pracy i 400 ofert edukacyjnych. Za nami Targi Edukacji i Pracy w Sanoku (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Około 330 ofert pracy oraz ponad 400 ofert edukacyjnych czekało na zainteresowanych podczas Targów Edukacji i Pracy w Sanoku, które odbyły się 22 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Tegoroczna edycja targów przebiegała pod hasłem „Zatrudnienie Moim Priorytetem”.

Na targach zaprezentowali się pracodawcy i firmy szkoleniowe z Sanoka i okolic. W sumie 28 podmiotów. Cel główny to ułatwienie kontaktu między pracodawcą, a osobą poszukującą pracy.

Targi – zorganizowane przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP w Rzeszowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie, Punkt Pośrednictwa Pracy w Sanoku, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Sanoku, Młodzieżowe Centrum Kariery w Lesku, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Sanoku oraz Biuro Karier Promocji i Współpracy z Zagranicą – odwiedziło blisko 500 osób.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."