Potrącenie pieszej na ul. Przemyskiej w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku, do jakiego doszło wczoraj na ul. Przemyskiej w Sanoku. Kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych została potrącona przez samochód. Z powodu doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godz. 15. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 76-letnia mieszkanka powiatu sanockiego przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych została potrącona przez osobową toyotę. W wyniku uderzenia piesza została odrzucona na przeciwny pas ruchu i upadła na jezdnię. W wyniku zdarzenia 76-latka doznała obrażeń.

Kierująca toyotą 19-letnia mieszkanka powiatu sanockiego w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności zarówno przez kierujących samochodami, jak też pieszych. Pamiętajmy, że w obecnie panujących warunkach atmosferycznych widoczność jest ograniczona, a droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża.

źródło: KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."