Powitanie Nowego Roku na treningu rugby (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. – W niedzielę (29 bm) odbył się ostatni w tym roku trening naszej drużyny. Nie zamierzamy jednak długo czekać  na wznowienie działań sportowych, i już 1 stycznia  o godzinie 12:00, wzorem znanych klubów sportowych, przeprowadzimy nasz pierwszy trening w roku 2014.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w ćwiczeniach. Obserwatorzy również są mile widziani. A zatem 1.01.2014 r.,  godz. 12:00 na boisku przy ul. Stróżowskiej. Do zobaczenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy Rugby Klub Sanok – zachęca Włodzimierz Przygórzewski, trener i zawodnik Rugby Klubu Sanok.

Może uda nam się tym Noworocznym Treningiem Rugby stworzyć nową świecką tradycję, sanocką i sportową – mówi z uśmiechem Paweł Smoliński, zawodnik sanockiej drużyny rugby. - To oczywiście nie koniec treningów w 2014 r. W najbliższą sobotę, 4.01.2014 r. o godzinie 11:00 kolejny trening na stadionie „Stali Sanok” przy ulicy Stróżowskiej. Sobotni termin treningu to ukłon w stronę trenera – Pana Dariusza Pogockiego, któremu bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i życzliwość - dodaje.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."