REKLAMA
REKLAMA

100 ozdób wykonanych przez uczestników projektu, przystroiło choinkę w Urzędzie Miasta (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Świąteczna akcja promocyjna, prowadzona w ramach realizowanego przez Miasto Sanok projektu „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Miasta Sanoka” spotkała się zainteresowaniem. Jej efektem było kilkadziesiąt ozdób świątecznych, które udekorowały świąteczną choinkę ustawioną w holu Urzędu Miasta Sanoka.

Akcja skierowana była do uczestników projektu, którzy mieli za zadanie przygotowanie ozdób świątecznych. Inspiracji mogli szukać w Internecie, wykorzystując do tego celu sprzęt komputerowy otrzymany w ramach projektu. W akcji wzięło udział około 50 osób, które przyniosły ponad 100 pięknych, misternie wykonanych ozdób choinkowych i stroików świątecznych. Do zrobienia gwiazd, aniołków, choinek, śnieżynek zastosowano różne materiały i techniki.

Wszystkich wykonawców nagrodzono prezentami świątecznymi, które zawierały m.in. polar, czapkę, szal kominowy, pendrive i ekotorbę.

Zachęcamy pozostałych uczestników projektu do wzięcia udziału w akcji, która została przedłużona do 14.01.2014 r. Tym razem czekamy na ozdoby karnawałowe.  Można je przynosić do Biura Projektu, mieszczącego się w Sanoku przy ul. Mickiewicza 29, p. 214.

Należy wspomnieć, że projekt „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu” od samego początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród sanoczan. Na jego realizację władze miasta Sanoka zdobyły dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013 „Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

31-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook