PSIA MYJNIA – Pierwsza w Sanoku, samoobsługowa myjnia dla psów

W Sanoku przy ulicy Ogrodowej (Opłotki 4) powstała pierwsza w Sanoku, samoobsługowa myjnia dla psów. Myjnia ta jest w pełni skomputeryzowanym, samoobsługowym urządzeniem do mycia zwierząt domowych, w szczególności psów.

 

W naszej myjni twój najwierniejszy przyjaciel będzie miał możliwość umyć się w komfortowy i bezstresowy sposób, a ty zaoszczędzisz sobie sprzątania całej łazienki po kąpieli swego ukochanego pupila. W swojej ofercie posiadamy kilka programów: w tym mycie psów krótkowłosych, psów długowłosych, nałożenie odżywki, płukanie, suszenie i dezynfekcja komory mycia. Pies wchodzi do wanny po antypoślizgowej bieżni. Dzięki specjalnej słuchawce, minimalizującej ultradźwięki nieprzyjemne dla uszu pupila, oraz optymalnej dla skóry zwierząt temperatury wody 39 st C i suszarce nie podrażniającej skóry czworonoga z regulowanym strumieniem suszenia, kąpiel w naszej myjni staje się przyjemnością dla właściciela i psa a nie żmudną czynnością wykonywaną w warunkach domowych.

Do mycia używamy hypoalergicznych francuskich kosmetyków dla psów, ale jeśli chcesz możesz przynieść swoje ulubione szampony i odżywki. Szampon i odżywka dozowany jest automatycznie przez słuchawkę po wybraniu opcji mycia lub nałożenia odżywki. Cena za mycie nie jest wygórowana i wynosi 1 zł za 1 minutę usługi niezależnie od wybranego programu. Całkowity koszt kąpieli zależy od wielkości psa i upodobań jego właściciela i waha się granicach 7- 15 zł. Dezynfekcja komory mycia po każdej kąpieli jest bezpłatna. To właściciel decyduje ile będzie mył swojego pupila i jakich programów będzie używał. Po wrzuceniu monet 1, 2 lub 5 zł do wrzutnika należy wybrać program zależny od upodobań właściciela. W dowolnym momencie można przechodzić z programu do programu naciskając przyciski na szafie sterującej.

Dzięki naszej myjni zapomnisz o porysowanej wannie, zachlapanej łazience, kratce zatkanej sierścią, a twój czworonożny przyjaciel będzie kąpał się w komfortowych i bezstresowych warunkach.

Więcej informacji o nas na www.psiamyjnia.sanok.pl

 

PSIA MYJNIA

Sanok, ul. Opłotki 4 (boczna ulicy Ogrodowej)

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."