Rodzice zorganizowali sobie libację i zapomnieli o niemowlaku

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podjęli interwencję wobec rodziców, którzy pijani zajmowali się 1,5 miesięcznym niemowlęciem. Dziewczynka trafiła do szpitala. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

W miniony poniedziałek około godz. 18. policjanci podejmowali interwencję w jednym z sanockich mieszkań w związku z odbywająca się tam imprezą alkoholową oraz zakłócanym porządkiem publicznym. Na miejscu policjanci zastali cztery pijane osoby w trakcie imprezy mocno zakrapianej alkoholem. Ponadto okazało się, że w mieszkaniu znajduje się 1,5 miesięczne niemowlę, natomiast wśród imprezowiczów są jego rodzice. Zostali oni poddani badaniu na zawartość alkoholu. 27-letnia matka miała w organizmie blisko 2,7 promila alkoholu, natomiast 30-letni ojciec – 2,5 promila.

Pozostałe dwie kobiety, które przebywały w mieszkaniu również były nietrzeźwe. 67-letnia kobieta miała w organizmie blisko 2 promile, natomiast 21-letnia 2,5 promila alkoholu.

Pijani rodzice nie byli w stanie wskazać na osobę z rodziny, która mogłaby zaopiekować się kilkutygodniową dziewczynką. W związku z tym niemowlę karetką pogotowia zostało zabrane do szpila. Dziecko pozostało na oddziale dziecięcym na obserwacji.

Sprawą rodziców zajmie się teraz sąd rodzinny.

 

źródło: KPP Sanok
foto: sxc.hu

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."