REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Komorowski przyjedzie jutro do Sanoka!

SANOK / PODKARPACIE. Pragniemy poinformować, że 6 września 2013 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Sanok. Pan Prezydent przyjeżdża na zaproszenie Burmistrza Sanoka, które wystosował do Pana Prezydenta w kwietniu 2012 r.

 

PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ BRONISŁAW KOMOROWSKI W SANOKU

Pragniemy poinformować, że 6 września 2013 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Sanok. Pan Prezydent przyjeżdża na zaproszenie Burmistrza Sanoka, które wystosował do Pana Prezydenta w kwietniu 2012 r.

Wizyta Pana Prezydenta rozpocznie się od spotkania z sanoczanami na Rynku Miejskim oraz wspólnego zdjęcia Pana Prezydenta i mieszkańców, które zostanie wykonane z dachu Urzędu Miasta (przyjazd Pana Prezydenta do Sanoka planowany jest na godz. 12.45, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na Rynek).

Następnie Pan Prezydent uda się do Muzeum Historycznego, w którym zwiedzi muzealne ekspozycje oraz spotka się z przedstawicielami społeczności lokalnej.

Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na spotkanie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Bronisławem Komorowskim.

 

Burmistrz Miasta Sanoka

dr Wojciech Blecharczyk

 

foto: oficjalna strona Prezydenta RP

05-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)