Sanoczanie wbiegli na podium

PODKARPACIE. W niedzielę (23.06) w Sokołowie Małopolskim odbył się V Bieg Sokoła. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentujący Sanok Grzegorz Fedak i Damian Dziewiński, którym udało się stanąć na podium.

Zawody podzielone były na dwa biegi – na dystansie 5 i 10 km. W tym pierwszym wystartowało 95 uczestników. Najlepszy okazał się wracający do biegania po kontuzji Damian Dziewiński z TG Sokół Sanok, który z czasem 16:11 nie dał szans swoim rywalom.

W biegu na dystansie 10 km świetny występ zaliczył Grzegorz Fedak. Sanoczanin zajął 3 miejsce na 125 startujących, pokonując trasę w 35 min i 44 sek.

Zawodnicy startowali w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przeszkadzał silnie wiejący wiatr i padający deszcz. Połowa dystansu prowadziła przez las, gdzie biegacze musieli poradzić sobie z grząskim błotem.

Sanoczanom gratulujemy odniesionego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."