SANOK: Obrzucili radiowóz szklanymi butelkami

13-07-2013

SANOK / PODKARPACIE. Podczas interwencji wobec grupy młodych ludzi policyjny radiowóz został obrzucony szklanymi butelkami. Funkcjonariusze ustalili sprawców uszkodzenia. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty. O karze dla nich zdecyduje sąd. 

W ubiegłą sobotę po godz. 21. policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Stróżowskiej w Sanoku grupa osób zakłóca porządek publiczny. Na widok zbliżającego się radiowozu kilka osób z tej grupy rzuciło w kierunku pojazdu butelki trafiając w karoserię. Gdy policjanci podjęli interwencję osoby te zaczęły uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali kilka z nich.

Prowadzone w sprawie ustalenia, kolejne przesłuchania świadków oraz analiza nagrań monitoringu pozwoliły policjantom na zatrzymanie sprawców uszkodzenia radiowozu. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku od 22 do 24 lat. Mężczyźni w czwartek usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia. Naprawa zniszczeń została wyceniona na kwotę 500 zł. Za popełnienie tego przestępstwa podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.