SANOK: Obrzucili radiowóz szklanymi butelkami

SANOK / PODKARPACIE. Podczas interwencji wobec grupy młodych ludzi policyjny radiowóz został obrzucony szklanymi butelkami. Funkcjonariusze ustalili sprawców uszkodzenia. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty. O karze dla nich zdecyduje sąd. 

W ubiegłą sobotę po godz. 21. policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Stróżowskiej w Sanoku grupa osób zakłóca porządek publiczny. Na widok zbliżającego się radiowozu kilka osób z tej grupy rzuciło w kierunku pojazdu butelki trafiając w karoserię. Gdy policjanci podjęli interwencję osoby te zaczęły uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali kilka z nich.

Prowadzone w sprawie ustalenia, kolejne przesłuchania świadków oraz analiza nagrań monitoringu pozwoliły policjantom na zatrzymanie sprawców uszkodzenia radiowozu. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku od 22 do 24 lat. Mężczyźni w czwartek usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia. Naprawa zniszczeń została wyceniona na kwotę 500 zł. Za popełnienie tego przestępstwa podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."