Sanok Samorządowym Menedżerem Roku

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Sanok otrzymało tytuł Samorządowego Menedżera Regionu w rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2012. Ranking został już po raz siódmy przygotowany przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC.

Celem rankingu jest wyłonienie firm i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu. Pośród grona uhonorowanych znalazło się także Miasto Sanok. Wyróżnienie, podczas gali w Lublinie, w imieniu Burmistrza Miasta dr Wojciecha Blecharczyka, odebrał jego zastępca Ziemowit Borowczak.

Tytuł ten to powód do dumy, gdyż nadany został w niezależnym głosowaniu, w którym to inne samorządy terytorialne wskazały zwycięzcę – lidera. W swojej ocenie samorządy brały pod uwagę, m.in. zarządzanie edukacją, pozyskiwanie funduszy unijnych, inwestowanie w ochronę środowiska (kanalizacja, utrzymanie czystości), efektywne budowanie aktywności społecznej.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."