REKLAMA
REKLAMA

Podsumowanie rundy eliminacyjnej Łukacijewska Cup 2013. Dobra forma sanockich zespołów

PODKARPACIE. Zakończyły się rozgrywki pierwszej rudny eliminacyjnej piłkarskiego turnieju „ŁUKACIJEWSKA CUP 2013”. Wzięło w nich udział 156 drużyn chłopców oraz 72 drużyny dziewcząt. Dobrze radzą sobie sanockie drużyny. Wśród zwycięzców grup piłkarki z SP nr 2 oraz piłkarze z SP nr 4.

Zgłoszone zespoły podzielone zostały na 47 grup w kategorii chłopców i 21 – w kategorii dziewcząt. Mecze w grupach rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Łącznie w pierwszym etapie turnieju na podkarpackich boiskach rywalizowało około 2500 uczniów z całego województwa podkarpackiego. W etapie eliminacyjnym wyróżniły się chłopięce zespoły SMS Mielec i SP Rymanów, zdobywając największą liczbę bramek (odpowiednio 32 i 34), bezbłędnie broniąc przy tym swojego pola bramkowego.

Natomiast wśród dziewcząt najlepsze wyniki bramkowe uzyskały zespoły SP 2 Sanok – 16:3 oraz SP Kamień z wynikiem 15:0.

W rywalizacji wyłonionych zostało 91 zespołów, które wywalczyły sobie awans do etapu półfinałowego. Rozgrywki półfinałowe rozpoczęły się 29 kwietnia i trwać będą do 13 maja. Podczas zmagań drużyny będą walczyć o awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 31 maja 2013 r. na stadionie Resovii Rzeszów.

Wyniki spotkań można śledzić na bieżąco na stronie: www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce ROZGRYWKI.

W ostatnim – finałowym etapie turnieju, spotka się 16 najlepszych drużyn piłkarskich chłopców oraz 8 drużyn dziewczęcych. Dla zespołów, które wezmą udział w finale wojewódzkim przewidziane są nagrody w postaci piłek i koszulki dla zawodników oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrodą główną w „ŁUKACIJEWSKA CUP 2013” jest Puchar „Mistrz Województwa ŁUKACIJEWSKA CUP 2013” oraz bilety na wyjazdowy mecz T-Mobile Ekstraklasy.

Na fanpage Łukacijewska CUP ogłoszony został konkurs „Na najsympatyczniejszego Opiekuna Łukacijewska CUP”. Aby wziąć udział w konkursie, należy odnaleźć i polubić fanpage Łukacijewska CUP na www.facebook.pl, udostępnić go znajomym, a następnie – odnaleźć zdjęcie drużyny, na którą chcemy zagłosować i kliknąć „lubię to” (zdjęcia nadsyłane są przez opiekunów drużyn). Nagrodą w internetowej zabawie jest wyjazd dla opiekuna i osoby towarzyszącej na czterodniową wycieczkę do Brukseli, połączoną ze zwiedzaniem siedziby Parlamentu Europejskiego!!! Szczegóły konkursu oraz zasady głosowania znaleźć można na stronie www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce KONKURS.

źródło: materiały nadesłane

07-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)