REKLAMA
REKLAMA

Podsumowanie rundy eliminacyjnej Łukacijewska Cup 2013. Dobra forma sanockich zespołów

PODKARPACIE. Zakończyły się rozgrywki pierwszej rudny eliminacyjnej piłkarskiego turnieju „ŁUKACIJEWSKA CUP 2013”. Wzięło w nich udział 156 drużyn chłopców oraz 72 drużyny dziewcząt. Dobrze radzą sobie sanockie drużyny. Wśród zwycięzców grup piłkarki z SP nr 2 oraz piłkarze z SP nr 4.

Zgłoszone zespoły podzielone zostały na 47 grup w kategorii chłopców i 21 – w kategorii dziewcząt. Mecze w grupach rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Łącznie w pierwszym etapie turnieju na podkarpackich boiskach rywalizowało około 2500 uczniów z całego województwa podkarpackiego. W etapie eliminacyjnym wyróżniły się chłopięce zespoły SMS Mielec i SP Rymanów, zdobywając największą liczbę bramek (odpowiednio 32 i 34), bezbłędnie broniąc przy tym swojego pola bramkowego.

Natomiast wśród dziewcząt najlepsze wyniki bramkowe uzyskały zespoły SP 2 Sanok – 16:3 oraz SP Kamień z wynikiem 15:0.

W rywalizacji wyłonionych zostało 91 zespołów, które wywalczyły sobie awans do etapu półfinałowego. Rozgrywki półfinałowe rozpoczęły się 29 kwietnia i trwać będą do 13 maja. Podczas zmagań drużyny będą walczyć o awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 31 maja 2013 r. na stadionie Resovii Rzeszów.

Wyniki spotkań można śledzić na bieżąco na stronie: www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce ROZGRYWKI.

W ostatnim – finałowym etapie turnieju, spotka się 16 najlepszych drużyn piłkarskich chłopców oraz 8 drużyn dziewczęcych. Dla zespołów, które wezmą udział w finale wojewódzkim przewidziane są nagrody w postaci piłek i koszulki dla zawodników oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrodą główną w „ŁUKACIJEWSKA CUP 2013” jest Puchar „Mistrz Województwa ŁUKACIJEWSKA CUP 2013” oraz bilety na wyjazdowy mecz T-Mobile Ekstraklasy.

Na fanpage Łukacijewska CUP ogłoszony został konkurs „Na najsympatyczniejszego Opiekuna Łukacijewska CUP”. Aby wziąć udział w konkursie, należy odnaleźć i polubić fanpage Łukacijewska CUP na www.facebook.pl, udostępnić go znajomym, a następnie – odnaleźć zdjęcie drużyny, na którą chcemy zagłosować i kliknąć „lubię to” (zdjęcia nadsyłane są przez opiekunów drużyn). Nagrodą w internetowej zabawie jest wyjazd dla opiekuna i osoby towarzyszącej na czterodniową wycieczkę do Brukseli, połączoną ze zwiedzaniem siedziby Parlamentu Europejskiego!!! Szczegóły konkursu oraz zasady głosowania znaleźć można na stronie www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce KONKURS.

źródło: materiały nadesłane

07-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)