Straciłeś w wyniku kradzieży rower lub torbę? Przedmioty czekają na komendzie

09-07-2013

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Dwa jednoślady oraz podróżna torba czekają na swoich właścicieli w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku. Zobacz może Policji udało się odnaleźć właśnie twój rower lub torbę podróżną.

Policja poszukuje właściciela jednośladu
Policja jest w posiadaniu roweru, który w ubiegłym tygodniu został znaleziony w Srogowie Górnym. Prosimy właściciela o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku.

Rower znaleziono 2 lipca br. w miejscowości Srogów Górny, prawdopodobnie został skradziony około dwóch tygodni temu w Sanoku z ul. Cegielnianej. Jednoślad jest koloru czerwono-srebrnego, został zabezpieczony przez policjantów do czasu znalezienia właściciela pojazdu.

Policja zwraca się z prośbą do właściciela roweru o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, pod nr telefonu (13) 46 57 413.


Policja poszukuje właściciela roweru
Osoba, która końcem czerwca br. w Sanoku przy ul. Stróżowskiej  pozostawiła rower górski, proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku.

Rower znaleziono 24 czerwca 2013r. w okolicy bloku nr 5 przy ul. Stróżowskiej w Sanoku. Jednoślad jest koloru czarnego, został zabezpieczony przez policjantów do czasu znalezienia właściciela pojazdu.

Policja zwraca się z prośbą do właściciela roweru o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3,  pod nr telefonu (13) 46 57 426, bądź 997.


Kolejny apel do właściciela torby
Policja jest w posiadaniu torby, którą ktoś pozostawił przy ul. Przemyskiej w Bykowcach. Osoba, która zgubiła bagaż po raz kolejny proszona jest o kontakt z Policją.

Torba podróżna z zawartością odzieży, okularów przeciwsłonecznych oraz telefonu komórkowego została znaleziona w dniu 1 maja br. przy bramie wjazdowej na posesję przy ul. Przemyskiej w Bykowcach. Osoba, która pozostawiła, bądź zgubiła przedmiotowy bagaż proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3 lub pod numerem tel. 13 46 57 428.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.