REKLAMA
REKLAMA

I Seminarium Sztuk i Sportów Walki

SANOK / PODKARPACIE. 29 czerwca br. odbyło się I Otwarte Seminarium Sztuk i Sportów Walki zorganizowane przez Fight Club Sanok oraz Agencję Reklamową Knockout. Była to pierwsza tak duża impreza organizowana przez sanocki klub.

Seminarium zgromadziło około 40 przedstawicieli różnych systemów walki, m.in. Krav Maga, Karate Kyokushin, Jiu Jitsu, oraz Aikido.

Oprócz trenerów Fight Club Sanok:
Przemysława Piwowarskiego -Combat Kalaki i  Adama Słoniewskiego – Sajn, zajęcia prowadzili także mistrzowie:
Wiesław Pikor z Jarosławia – Combat Aikido
Adam Ponachajba z Huwnik – Tang Soo Do
Jarosław Dudzik z Rzeszowa – Krav Maga

Seminarium przebiegło w bardzo dobrej sportowej atmosferze, za co organizatorzy dziękują instruktorom i trenującym. Impreza była okazją do świętowania z jeszcze jednego powodu – tego dnia z rąk prezesa Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido – Shihan Wiesława Pikora, oraz Sensei Rafała Habila oficjalnie sanocki klub otrzymał certyfikat przynależności do AZCA.

Fight Club Sanok składa serdeczne podziękowania Marcinowi Solarzowi za nieocenioną pomoc w organizacji i udostępnienie nagłośnienia, panu Adamowi Pierzowi za ufundowanie wyrobów cukierniczych dla uczestników i instruktorów seminarium, oraz dyrekcji Gimnazjum nr 4 za udostępnienie sali gimnastycznej.

materiały nadesłane

09-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)