Szlachetna Paczka od gimnazjalistów z Zagórza

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Szkolny Klub Wolontariusza w Gimnazjum w Zagórzu prowadzony przez panią Sylwię Słoniewska, postanowił  zostać darczyńcą Szlachetnej Paczki i przyłączyć się do  ogólnopolskiej akcji realizowanej od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA.

W Szlachetnej paczce prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Wraz z całą społecznością szkolną przygotowaliśmy prezenty, które odpowiadały konkretnym potrzebom „naszej” rodziny. Dzięki szlachetnym sercom uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły udało się zebrać bardzo dużą ilość potrzebnych produktów – przygotowaliśmy aż 12 paczek! Podczas akcji finałowej przygotowaną pomoc dostarczymy do zorganizowanego przez wolontariuszy magazynu. Stamtąd nasze paczki zostaną przetransportowane do potrzebujących.

Mamy nadzieję, że dzięki nam nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla wybranej rodziny czasem wiary w drugiego człowieka, nadziei na lepsze jutro i miłości, która daje siłę.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom –  Szkolny Klub Wolontariusza.

materiał nadesłany

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."