„Trener Gabor nie powinien się poddawać, tylko dalej prowadzić Stal Sanok” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Nie milkną echa sobotniego meczu pomiędzy Stalą Sanok i Chełmianką Chełm, po którym Sanok opuścił trener Marcin Gabor. Z pomocy klubowi zrezygnował także Jakub Gruszecki, będący nadzieją sympatyków sanockiej piłki nożnej na odbudowanie potęgi drużyny. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym przedstawiamy komentarze na temat podjętych decyzji.

Tomasz Sokołowski

W sobotę 19 października Stal Sanok w kompromitującym stylu przegrała na własnym boisku z Chełmianką Chełm 0:5. Był to mecz 14. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Strata 3 punktów nie należała jednak do największych konsekwencji związanych z tym meczem. Wieczorem, piłkarskim Sanokiem wstrząsnęła informacja o rezygnacji z funkcji trenera Marcina Gabora oraz osoby uważanej za głównego pomysłodawcę i architekta nowej ery w Stali Sanok Jakuba Gruszeckiego.

Więcej w materiale filmowym.

ZOBACZ TAKŻE:

„TYLKO U NAS: Oświadczenie kibiców Stali Sanok”

„Budowali Stal Sanok. Zostali obrzuceni wyzwiskami. Podali się do dymisji”

Kolejna wysoka porażka Stali Sanok! (FILM, ZDJĘCIA)

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."