Kandydaci na wójta zebrali podpisy. Sebastian Niżnik 1726 podpisów, Marian Czubek 1124 podpisy, Anna Hałas 788 podpisów

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Kandydaci ubiegający się o stanowisko wójta gminy Sanok złożyli podpisy, które pozwalają im wystartować w wyborach. Warunkiem zarejestrowania kandydata było przedstawienie 600 podpisów popierających jego kandydaturę.

Dokumenty były składane do 10 lipca. Najwięcej podpisów zebrał Komitet Wyborców Nasza Gmina – 1726, którego kandydatem jest Sebastian Niżnik.

1124 podpisy poparcia uzyskał kandydat Komitetu Wyborców Blisko Wsi i Ludzi, Marian Czubek.

Zaś Komitet Wyborczy Samorządność i Odpowiedzialność, którego kandydatem na fotel wójta jest Anna Hałas, zebrał 788 podpisów.

Podpisy do siedziby komisji dostarczali: Zdzisław Biega (KW Nasza Gmina), Stanisław Stabryła (KW Blisko Wsi i Ludzi), Dariusz Hałas (KW Samorządność i Odpowiedzialność).

Warto dodać, że ilość zebranych podpisów świadczy tylko o aktywności kandydata i nie jest statystycznym odzwierciedleniem poparcia, ani nie może być traktowana jako przedwyborczy sondaż.

Wybory w gminie Sanok przeprowadzone zostaną 4 sierpnia.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."