REKLAMA
REKLAMA

Lipińskiego, Królowej Bony, Kościuszki i Krakowska najbardziej zagrożonymi ulicami w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Najbardziej zagrożonymi ulicami w mieście są ulice: Lipińskiego, Królowej Bony, Kościuszki i Krakowska. Dni, w których doszło do największej liczby wypadków to środa, czwartek i sobota. To najnowsze dane z raportu, opublikowane przez Komendę Powiatową Policji w Sanoku.

Analizując I półrocze br. należy stwierdzić, że znacząco zmalała liczba kolizji i wypadków, do jakich doszło na drogach powiatu sanockiego. Zmalała również liczba osób poszkodowanych w wyniku zdarzeń drogowych. Poniżej dokładna analiza bezpieczeństwa na drogach w roku bieżącym oraz porównanie go do ubiegłego.

Od 1 stycznia do końca czerwca 2013 roku na terenie powiatu sanockiego zaistniało:

W porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego zmalała liczba:
– wypadków – o 8 wypadków mniej w I półroczu 2013 roku
– osób zabitych – o 1 mniej w I półroczu 2013 roku

W porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego wzrosła liczba:
– osób rannych – o 2 więcej w I półroczu 2013 roku

Na terenie Sanoka miało miejsce 14 wypadków i 197 kolizji. Na terenie gmin wiejskich naszego powiatu sytuacja wyglądała następująco:

Najbardziej zagrożonymi ulicami w zakresie wypadków i kolizji drogowych są ulice w ciągu drogi krajowej nr 28, gdzie doszło do 5 wypadków oraz wojewódzkiej nr 886, gdzie miał miejsce 1 wypadek.

Do największej liczby kolizji doszło na terenie Miasta Sanoka – 106. Najbardziej zagrożonymi ulicami w mieście są ulice: Lipińskiego, Królowej Bony, Kościuszki, Krakowska. Na terenie gmin doszło do 91 kolizji.

Dni, w których doszło do największej liczby wypadków to środa, czwartek i sobota. Najwięcej zdarzeń drogowych miało miejsce w miesiącach marcu i maju.

KPP Sanok

15-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)