W centrum miasta pojawiły się tablice informacyjne (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ścisłe centrum Sanoka wzbogaciło się o 5 nowych tablic informacyjnych. Są one zarazem uzupełnieniem rewitalizacji placu św. Michała.

 

Ustawione przez Urząd Miasta Sanoka dwustronne tablice są cenną informacją nie tylko dla turystów, ale także sanoczan. Można na nich odnaleźć aktualną mapę Sanoka, opis najciekawszych zabytków w mieście, informacje na temat sanockich muzeów, a także zdjęcia „dawnego Sanoka” ze zbiorów Muzeum Historycznego w Sanoku. Nie zabrakło również informacji o prowadzonych w śródmieściu wykopaliskach, opracowanej przez sanockich archeologów oraz grafiki prezentującej rekonstrukcję kościoła św. Michała. Tablice zostały zlokalizowane na placu św. Michała (2), przy ul. Grzegorza z Sanoka (2) oraz przy ul. Piłsudskiego (1). Mamy nadzieję, że przyczynią się one do popularyzacji wiedzy o sanockich zabytkach.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

 

 

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."