W Sanoku wybory wygrałoby PiS! PO i SLD w Sejmie (ANKIETA, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj, w Sanoku wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość z 25% poparciem. Dalej Platforma Obywatelska 19% i Sojusz Lewicy Demokratycznej 8%. Blisko progu wyborczego znalazłaby się Solidarna Polska 4%. Zobacz wyniki ankiety wyborczej przeprowadzonej na ulicach miasta.

Preferencje partyjne były określane dla próby 102 osób. 19% zadeklarowało, że nie zamierza brać udziału w wyborach. Z kolei 41% respondentów zgłaszających chęć głosowania nie wie, którą z partii by wybrało. Wśród zdecydowanych, na największe poparcie może liczyć PiS (25,3%). Na kolejnych miejscach: Platforma Obywatelska (19,28%), Sojusz Lewicy Demokratycznej (8,43%), Solidarna Polska (4,82%) i Twój Ruch (Ruch Palikota 1,2%). Nikt nie wyraził chęci zagłosowania na Polskie Stronnictwo Ludowe, Nową Prawicę, czy Polska Jest Najważniejsza.


Preferencje wyborcze sanoczan


Wiek respondentów

Ankietę przeprowadzono 21 października.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym pytaliśmy o uzasadnienie wyboru.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."